Do vybraných novinových stánků míří v pátek 28. července zbrusu nové číslo Zdravých receptů. Tentokrát se zaměříme na zavařeniny. Ochutnejte celou řadu výtečných receptů a zakonzervujte si na chladné dny všechny dary, které nám příroda v tento čas nabízí.

Šéfredaktorka časopisu Zdravé recepty Monika Poledníková říká: „Teď je ten nejlepší čas, kdy si můžeme uchovat vše, co nám příroda dává. Ručím vám za to, že švestková nutela, dýňový sirup nebo cibulová marmeláda rozhodně nezklamou. A nevyhýbejte se ani nakládané zelenině, jako je zelí nebo okurky, protože ty nás přes zimu díky látkám, jež v sobě ukrývají, ochrání před nemocemi z nachlazení. V kuchyni Zdravých receptů, kde pro vás každý měsíc tvoříme exkluzivní a originální receptury, dostali naši kuchaři jasný úkol: zpracovat již zavařené dobroty a připravit z nich něco, co naši čtenáři ještě nejedli. Osobně si myslím, že se jim tento úkol podařilo zvládnout na jedničku – však uvidíte sami.“


Digitální verze ZDE

Žádejte v prodejnách tisku
Predplatne
Tel.: +420 225 985 225 (všední dny 08:00 – 18:00)
SMS: +420 605 202 115
E-mail: zdraverecepty@send.cz
Minulá čísla ZDE


Kromě zavařenin však v srpnovém čísle najdete i spoustu dalších chutných receptů. Chybět totiž nebudou pravidelné rubriky jako je například polévkování – zaměříme se na lehké letní polévky, které zaženou hlad a které naše tělo nijak nezatíží ani v opravdu horkých letních dnech. V rubrice s vařečkou kolem světa tentokrát zavítáme do Řecka a budete tak moci okusit nejlepší středomořské pochoutky. Těšit se můžete také na recepty našich prababiček či celou řadu zdravých dezertů a netradičních nápojů. Věříme, že si každý přijde na své.


Nenechte si ujít žádné číslo vašeho oblíbeného časopisu a využijte možnosti předplatného! Odkaz na předplatné najdete ZDE.

Seznam prodejen, kde můžete časopis zakoupit najdete ZDE.

Zobrazit články z kategorie : Předplatné | Seznam prodejen | Všechny recepty