Právě vyšlo nové číslo Zdravých receptů! Stáhněte si digitální časopis do vašeho mobilu či tabletu nebo žádejte ve vybraných trafikách.

Nové číslo Zdravých receptů je na světě! Do zářijového vydání jsme pro vás připravili ty nejlepší návody na zdravé, originální a chutné svačiny. A to pro všechny – nejen dětem do začínající školy, ale i dospělákům do práce. Naši kuchaři zapojili veškerou fantazii a výsledek opravdu stojí za to – přesvědčte se spolu s námi!

A co k novému číslu říká šéfredaktorka Monika Poledníková?
„Svačiny pro děti do školy jsou noční můrou každého rodiče. Dejme tomu, že první zářijový týden jsme ještě schopni vyvážené a plnohodnotné jídlo vymyslet, ale co dál? Rozhodli jsme se proto, že vás inspirujeme netradičními, ale přitom snadnými a rychlými recepty, které vaši potomci jistě ocení. Při té příležitosti vzešel na redakční poradě dotaz, zda by bylo možné připravit něco i pro nás dospělé. Přeci jen v práci trávíme podstatnou část dne a menší svačina jistě neuškodí. Ba právě naopak. Přijměte tedy i várku dobrot, jež vám pomohou lépe zvládnout pracovní den, abyste se cítili lépe.“

V novém vydání se také dozvíte, jak připravit vyvážené snídaně z osmi živinami nabitých surovin a chybět nebudou ani pravidelné rubriky jako je polévkování, s vařečkou kolem světa či recepty našich prababiček.


Stáhněte si digitální časopis do vašeho mobilu či tabletu! Budete si jej moci pročítat jak v pohodlí domova, tak kdekoli na cestách. Odkaz na stažení najdete ZDE.

Předplaťte si Zdravé recepty ještě dnes a nezmeškejte již žádné z následujících čísel! Odkaz na předplatné najdete ZDE.

Zobrazit články z kategorie : Všechny recepty