Polévka je grunt, říkávaly naše babičky. A v chladných měsících bychom se tohoto hesla měly dvojnásob držet. Polévky, které vám v listopadovém vydání Zdravých receptů servírujeme, dodají tělu spoustu cenných živin, zasytí vás na delší dobu a rozhodně po nich nepřiberete. Navíc na ně budete potřebovat minimum surovin.

Naše tělo teď touží po zahřátí a teplejším i vydatnějším jídle. Což nemusí nutně znamenat, že bychom měli jíst nezdravě a přijímat spoustu zbytečných kalorií. Ba naopak. Polévky, které vám v tomto čísle servírujeme, dodají tělu spoustu cenných živin, zasytí vás na delší dobu a rozhodně po nich nepřiberete. Určitě vám doporučuji, abyste nakoukli pod pokličku krémových polévek – připravili jsme vám tři, které jsou velmi snadné a překvapivě rychlé Takovou polévku si pak můžete připravit například jako rychlou svačinku během dne.
V tomto vydání magazínu Zdravé recepty najdete také tipy na zahřívací koření, tentokrát netradičně použité v nápojích. A se zaměříme i na zdravou rýži. Prozradíme vám o ní to, co jste ještě netušili.

Předplaťte si magazín Zdravé recepty ještě dnes a nenechte si ujít žádné z nových čísel!


Termín vydání: 27. října 2017
Telefon: +420 225 985 225 (všední dny 08:00 – 18:00)
SMS: +420 605 202 115
E-mail: zdraverecepty@send.cz

Minulá čísla ZDE

Digitální verze ZDE

 

Zobrazit články z kategorie : Všechny recepty