Dubnové Zdravé recepty vychází již tento čtvrtek! Zaměříme se v nich na jedno z největších témat jarního období – detoxikaci organismu. Nahlédněte do obsahu a přesvědčte se o tom, že se máte opravdu na co těšit!

Je správné provádět detoxikaci? A jak s ní začít? V dubnových Zdravých receptech si správným jídlem dokonale pročistíme tělo – a bude vám to chutnat! Dáme vám tipy na potraviny, které dokáží zabránit jarní únavě. Prozradíme, jak zelený ječmen dokáže posílit organismus a přidáme i tip na celodenní jídelníček pro odlehčení.

A co nám k novému číslu pověděla šéfredaktorka Monika Poledníková?
„Detoxikace, očista a diety – jsou na každém rohu, píše se o nich, mluví, ale stejně má málokdo ponětí o tom, jak je provádět správně. Jistě mi dáte za pravdu, že vhodnou cestou bude promyšlený jídelníček. Pokud bychom si dávali pozor na to, co vkládáme do úst, pak bychom měli jarní očistu těla značně ulehčenou. Ale kdo by občas rád nehřešil! A tak si přes zimu dopřáváme, co hrdlo ráčí, a na jaře pak uvažujeme nad tím, jak se nabraných kilogramů, zatíženého těla a z toho logicky plynoucí jarní únavy zbavit. Rada je jednoduchá – dopřejte si čerstvé a kvalitní jídlo. Lehké, svěží a pokud možno ze sezónních surovin. Přesně takové zadání dostal náš kuchařský tým, který pro vás každý měsíc připravuje vybrané lahůdky. Tentokrát se pustili do detoxikace, kterou vám v tomto čísle ukážeme i z pohledu syrové stravy. A garantuji vám, že raw jídelníček vás nadchne!“

Nahlédněte do obsahu celého čísla:

 

 

Digitální verzi aktuálních i minulých čísel magazínu Zdravé recepty najdete ZDE

Telefon: +420 225 985 225 (všední dny 08:00 – 18:00)
SMS: +420 605 202 115
E-mail: zdraverecepty@send.cz

 

Zobrazit články z kategorie : Všechny recepty